comment 0

Artrovex na bolesť kĺbov. Recenzia a hodnotenie 2019

Artrovex na bolesť kĺbov. Recenzia a hodnotenie 2019
4.8 (95%) 4 votes

Bohužiaľ nikto z nás už mladší, ako je dnes, nebude. So starnutím a plynutím času sa vek začne odrážať aj na našom tele. Jednou z prvých vecí, ktorá sa začne skôr či neskôr ozývať, je náš pohybový aparát. Existuje niekoľko chorôb pohybového aparátu, no pravdepodobne tým najznámejším je artritída. Spôsobov, ako liečiť toto ochorenie kĺbov, je niekoľko. Najznámejším je pravdepodobne chirurgický zákrok. Alternatívou však môžu byť rôzne prípravky či krémy. Jedným z nich je aj novinka na trhu, krém Artrovex. Ten v rôznych laboratórnych testoch, ale aj v praxi zaznamenáva skutočne skvelé výsledky a pomôcť môže aj vám. 

Z čoho sa skladá Artrovex ( zloženie )

Je jasné, že predtým než sa rozhodnete produkt zakúpiť, je dobré poznať jeho zloženie. Krém Artrovex sa môže pochváliť tým, že ako prvý produkt svojho druhu obsahuje tri prírodné zložky. 

Žraločí tuk

Nie je zložkou, ktorú môžete vidieť v každom produkte. Atrovex obsahuje extrakt z pečene žralokov. Táto zložka sa ukázala ako veľmi prospešná pri liečbe tkanív či vyživovaniu chrupavky. Taktiež okrem toho zvyšuje pohyblivosť všetkých kĺbov v tele. 

Extrakt z kostihoja lekárskeho

Kostihoj lekársky v sebe obsahuje látku, ktorá sa nazýva alantoín. Toto liečivo pomáha pri regenerácií tkanív a taktiež urýchľuje prietok v krvi. 

Výťažok živice z Kadidlovníka pílovitého

Kadidlovník píľovitý sa častokrát nazýva aj ako Boswellia serrata. Ide o strom, ktorého živicu ľudia používali na liečbu zápalov tisícky rokov pred nami. Veľmi využívaná bola najmä v starovekej Číne. 

Glukozamín

Je zlúčeninou, ktorú si produkuje telo samo. Skvele dopĺňa prírodné látky nachádzajúce sa v Artrovexe. Taktiež pomáha pri rôznych zápaloch. Jej pozitívne účinky potvrdili aj rôzne štúdiá z celosvetových univerzít. 

Úžívanie Artrovex. Ako správe používať tento krém?

Artrovex by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.artrovex.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.


Bolesť kĺbov zmizla do 20 minút vďaka tomuto lekárskemu objavu! Pozrite si názor doktora tu >


Aké účinky môžte očakávať od Artrovexu?

 • Odstraňuje bolesť – V prvom rade krém Artrovex uvoľňuje telo od bolesti, ktorá môže byť častokrát taká veľká, že doslova znemožňuje akýkoľvek pohyb. 
 • Zvyšuje pohyblivosť kĺbov –  Ak ste sa doteraz báli ísť čo i len na prechádzku s tým je koniec. Krém zvyšuje celkovú pohyblivosť kĺbov a vy sa tak môžete opäť svižne pohybovať. 
 • Odstraňuje zápal – Okrem uvoľnenia od bolesti taktiež odstraňuje zápal, čím sa Artrovex stáva skvelou prevenciou pred ďalšími problémami. 
 • Obnovuje poškodenú chrupavku – Zložky z ktorého je Artrovex vyrobený, okrem liečenia bolesti či zápalu aj obnovujú poškodenú chrupavku a celkovo tak predlžuje životnosť vášho pohybového aparátu. 

Artrovex je pre Vás vhodný ak :

 • Trpíte artritídou
 • Je pre vás problém zvládať základné pohyby
 • Cvičíte s ťažkým závažím a nadmerne zaťažujete kĺby
 • Pociťujete veľkú bolesť v kolenách 
 • Máte sedavé zamestnanie a trpíte bolesťou krížov. 

Kde a ako kúpiť Artrovex čo najlacnejšie?

Artrovex disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj artrovexu, a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Artrovex pre našich čitateľov!

Výrobca Artrovexu má pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Artrovex iba za 39€!Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.artrovex.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate artrovex s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Artrovex-u. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.artrovex.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra.

Artrovex recenzia, hodnotenie, fórum a diskusia

Časté otázky

Pred kúpou akéhokoľvek produktu máte určite aj vy množstvo otázok. My vám dnes zodpovieme na tie, ktoré sa ľudia pri Artrovexe pýtajú najčastejšie. 

Koľko krému Artrovex je ideálne naniesť na problémové miesto? 

Tým, že je Artrovex veľmi účinný na miesto, ktoré vás bolí stačí naniesť časť krému veľkosti hrášku. Keďže vám stačí takéto malé množstvo, krém vám taktiež vydrží veľmi dlho. 

Môže Artrovex spôsobiť nejakú alergickú reakciu? 

Doteraz pri používaní tohto krému neboli zaznamenané žiadne alergické reakcie či rôzne podráždenia pokožky. Všetky zložky, z ktorých sa Artrovex skladá sú riadne certifikované.

Kde si Artrovex objednať? 

Keďže ide o novinku na trhu, zatiaľ tento krém nie je možné objednať v kamenných lekárňach. Odporúčame vám preto len autorizovaných predajcov, ktorý sa zaručujú, že vám predávajú skutočný a certifikovaný produkt. 

Zhodnotenie + 50% zľava

Artrovex je prírodným liekom, ktorý vám pomôže v uvoľnení bolesti a odstránení zápalu. Ak ste doteraz každý pohyb vykonávali s veľkou bolesťou, týmto dňom je koniec. Použitím Artrovexu sa týchto príznakov zbavíte a môžete sa opäť venovať veciam, ktoré vás bavia bez zábran. Pre prvých 10 z Vás je dokonca pripravená zľava 50%. Pozri rýchlo, či môžeš získať zľavu tu: www.artrovex.sk/komhelp-zlava50


Domáci recept na bolavé kĺby sa stal hitom internetu! Prečítajte si to kým to nevymažu >


Skutočný dôvod prečo Vám nič nepomáha uľaviť od bolesti kĺbov. Stačí iba…

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *