comment 0

Dr.Extenda recenzia. Naozaj funguje?

Dr.Extenda recenzia. Naozaj funguje?
4.8 (96%) 5 votes

Problém riadne uspokojiť svoju partnerku začína mať čoraz viac mužov, častokrát aj v mladšom veku. Môže za to najmä uponáhľaná doba, množstvo stresu, nezdravý životný štýl. S tým následne súvisia problémy s potenciou a dostatočnou erekciou. V niektorých prípadoch však hrá rolu aj prirodzená genetika. Ak tento problém nastáva aj vo vašom prípade nemusíte sa strachovať. Na trhu už totiž existujú prípravky, ktoré vám pomôžu navrátiť stratené sebavedomie a postaviť váš penis opäť do pozoru. Jedným z nich sú aj prírodné tabletky Dr. Extenda. Už sa tak nemusíte strachovať, že opäť sklamete vašu polovičku v posteli sklamete.

Zloženie Dr Extenda

Tabletky Dr. Extenda sú stopercentne vyrobené z prírodných materiálov. Neobsahujú žiadne umelo pridané látky, ako farbivá, konzervačné látky a iné prídavky, ktoré môžu nášmu organizmu škodiť.

dr-extenda-zlozenie

Výťažok z listu Damiány

Damiána je už od nepamäti považovaná za veľmi silné pánske a dámske afrodiziakum. Netreba sa preto čudovať, že zastúpenie má aj v tabletách Dr. Extenda. Pomocou tohto výťažku sa zvyšuje krvný obeh vo vašom penise, čo má za následok stabilnú erekciu. Taktiež zabraňuje predčasnej ejakulácii.

Výťažok z Granátového jablka

Granátové jablko bolo už v minulosti symbolom plodnosti. V súčasnosti sa však skôr využíva ako klasické ovocie a doplnok potravy. Výťažok z neho však v tabletkách Dr. Extenda pomáha zvyšovať sexuálny apetít a vašu erekciu.

Výťažok z Pískavice gréckeho sena

Grécke seno sa nazýva rastlina, ktorú ľudia poznajú najmä v Ázii. Tam sa častokrát využíva v alternatívnej medicíne a jej účinky sú častokrát obdivuhodné. Lekári však prišli na to, že táto rastlina pozitívne vplýva aj na orgány pohlavnej sústavy. Výťažok, ktorý sa nachádza v týchto tabletkách pomáha zvýšiť hladinu testosterónu v tele. Tým sa zvyšuje vaša chuť na sex a taktiež erekcia.

Ako konkrétne používať Dr. Extenda?

Dr.Extenda by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť formulár na oficiálnej stránke, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte formulár na oficiálnej stránke www.dr-extenda.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky

 • Zvyšuje libido– Užívanie týchto tabletiek zvyšuje vaše libido, zabraňuje predčasnej ejakulácii a vy si tak môžete užiť kvalitný a dlhý sex s vašou partnerkou.
 • Zvyšujú radosť počas pohlavného styku – Pocit, keď viete že už konečne môžete dostatočne uspokojiť svoju partnerku je na nezaplatenie. Tým pádom sa aj vám zvyšuje celková radosť z pohlavného styku.

 • Navrátite stratené sebavedomie – Problémy s erekciou u mnoho mužov malo za následok stratu sebavedomia aj v ostatných veciach. Tabletky Dr. Extenda vám ho pomôžu navrátiť späť a vy sa opäť budete cítiť ako chlap.

 • Predlžuje váš penis – Na chlapoch, ktorí tabletky Dr. Extenda užívajú sa testovalo zväčšenie ich penisu. Z prieskumov vyšlo, že každému sa penis zväčšil v priemere o 1,7 centimetra.

Dr. Extenda je pre vás vhodný ak

 • Máte problémy s erekciou
 • Chcete predĺžiť svoj penis
 • Stratili ste sebadôveru a necítite sa ako chlap
 • Chcete potešiť svoju partnerku kvalitným a dlhým sexom
 • Hádate sa s partnerkou

Kde a ako kúpiť Dr.Extenda čo najlacnejšie?

Dr.Extenda disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Dr.Extenda a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 69 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Dr.Extenda pre našich čitateľov!

Výrobca Dr.Extenda pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Auresoil Sensi Secure iba za 37€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.Dr.Extenda.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 37 € ), vyplňte formulár
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Dr.Extenda s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Dr.Extenda. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.dr-extenda.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť formulár na objednávacej stránke. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte formulár
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra

Dr Extenda recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

dr-extenda-recenzia drextenda-forum

dr-extenda-komentare

Najčastejšie otázky

Pred kúpou akéhokoľvek produktu je pochopiteľné, že máte množstvo otázok. Obzvlášť pri produktoch, ktoré ovplyvňujú váš sexuálny život. My vám dnes zodpovieme najčastejšie otázky, ktoré si chlapi pred kúpou Dr. Extenda kladú.

Ako tabletky užívať?

Užívanie tabletiek je veľmi jednoduché. Lekári a výrobcovia odporúčajú tabletky užívať dvakrát denne. Stačí ich jednoducho zapiť vodou. Po krátkej dobe by ste mali pri sexe začať pozorovať prvé pozitívne výsledky

Má produkt vedľajšie účinky?

Tabletky Dr. Extenda sú zložené so stopercentne prírodných zložiek. Neobsahujú žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť váš organizmus. Je vhodný pre ktorúkoľvek vekovú kategóriu.

Kde sa dajú tabletky kúpiť?

Jedinou formou, ako si môžete produkt zakúpiť je pomocou oficiálnej stránky distribútora. Tam vám spoločne s produktom pribalia aj ochrannú známku, ktorá je zárukou originality produktu.

Zhodnotenie + 50% zľava na Dr.Extenda

Sexuálne problémy kvôli nezdravému životnému štýlu a stresu začína mať čoraz viac mužov. Netreba sa však báť o tom s partnerkou hovoriť a začať to riešiť. Tým ideálnym riešením pre vás môžu byť tabletky Dr.Extenda, vďaka ktorým opäť vydržíte sexovať celú noc a navrátite si stratené sebavedomie. Vyriešite tak všetky hádky s partnerkou a začnete sa opäť cítiť ako chlap.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *