comment 0

EcoSlim recenzia. Pomôže Vám schudnúť?

EcoSlim recenzia. Pomôže Vám schudnúť?
5 (100%) 1 vote

Každý z nás by chcel mať dokonalú štíhlu postavu, a práve preto je tu EcoSlim. Hlavne u žien je počet kíl a to ako vyzerajú veľmi dôležitým aspektom. Nie každému sa však takýto stav tela podarí dosiahnuť. Je za tým množstvo odriekania a aktívneho pohybu. Lekári však prišli s revolučnými vynálezmi, vďaka ktorým už nemusíte drasticky meniť svoj život a kilá pôjdu dole aj tak. Jedným z takýchto prípravkov je aj Eco Slim, ktorý vám pomôže v každodennom boji proti nebezpečným tukom. Vďaka nemu sa tak dostanete opäť do skvelej formy.

Zloženie Eco Slim-u

Vždy predtým než užijete nejaký liek, alebo prípravok, je dobré vedieť čo sa v ňom nachádza. Eco Slim je stopercentne vyrobený z prírodných látok. Neboli do neho pridané žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktoré by mohli poškodiť váš organizmus.

ecoslim-zlozenie

Výťažok z listov zeleného čaju

Zelený čaj sa hádam odporúča pri každej diéte. Nie je sa však čomu čudovať. Samotný zelený čaj, ale aj výťažok z neho totiž obsahuje veľké množstvo polyfenólov. Práve tie sú zodpovedné za znižovanie hladiny cholesterolu, ktorý sa hromadí po jedlách s veľkým obsahom tukov.

Výťažok z plodu hlohu

Hloh, ako bylina je už pomaly symbolom liekov, ktoré pomáhajú pri kardio vaskulárnych chorobách. Ide skutočne o veľmi prospešnú rastlinu. Výťažok z nej v Eco Slime znižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje metabolizmus a obmedzuje zbytočné hromadenie tukov.

Výťažok z koreňu zázvoru

Zázvor poznáme všetci skôr ako rastlinu, ktorá je účinná pri nachladnutí, alebo chrípke. Výťažok z neho však obsahuje látku synerfín, ktorá využíva všetky kalórie prijaté zo stravy a zabraňuje telu ďalšej konzumácii jedla.

Malinová aróma

Poslednou zložkou, z ktorej sa Eco Slim skladá je malinová aróma. Tá obsahuje obrovské množstvo vitamínov. Lekári hovoria dokonca o 15x väčšom množstve vitamínu C, ako sa nachádza v pomarančoch. Taktiež obsahuje vitamín A, ktorý je tu zastúpený o 3 krát viac, ako v mrkve. Prípadne môžte vyskúšať na chudnutie aj prípravok black latte. 

Úžívanie Eco Slim. Ako ho správne používať?

EcoSlim by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.ecoslim.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky, ktoré Vám prinesie EcoSlim

 • Pomáha v presune lipidov – Spôsob, akým sa naše telo zbavuje prebytočných tukov je jednoduchý. Dodáva ich do pečene, ktorá ich následne postupne vylučuje. Eco Slim tento proces pomáha urýchľovať.
 • Pomáha kontrolovať konzumáciu potravín – Chudnutie je v podstate veľmi jednoduché. Musíte len znížiť svoj kalorický príjem. Môžete to urobiť aj tak, že obmedzíte konzumáciu tučných jedál. Eco Slim pomáha znižovať chuť na tento typ jedla, vďaka čomu prirodzene chudnete.
 • Vyrovnáva tukové tkanivo – Vitamíny, ktoré sa v EcoSlim nachádzajú zmierňujú váš tlak a pomáhajú vám ostať vo forme.
 • Útočí na zóny na obehovej úrovni– Tento prípravok zabraňuje zbytočnému hromadeniu lipidov, ktoré sú pre naše zdravie škodlivé.

Eco Slim je pre vás vhodný ak :

 • Ste vyskúšali množstvo diét, no ani jedna nefungovala
 • Chcete sa cítiť lepšie
 • Potrebujete znížiť hladinu cholesterolu
 • Chcete sa opäť začať páčiť ľuďom
 • Stratili ste sebadôveru a máte malé sebavedomie

Kde a ako kúpiť EcoSlim čo najlacnejšie?

Eco Slim disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Denta Seal-u, a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Eco Slim pre našich čitateľov!

Výrobca Eco Slim má pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Eco Slim iba za 39€!Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.ecoslim.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Denta Seal s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Eco Slim. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.ecoslim.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra.

EcoSlim recenzia, názory, diskuzia a fórum ( komentáre )

 

Najčastejšie otázky k EcoSlim

Je úplne prirodzené, že pred kúpou akéhokoľvek produktu, máte množstvo otázok, na ktoré chcete poznať odpoveď. My vám dnes prinesieme odpovede na tie najčastejšie, ktoré sa zákazníci uvažujúci nad kúpou EcoSlim pýtajú.

Ako EcoSlim užívať?

Užívanie tabliet EcoSlim je veľmi jednoduché. Vždy ich užívajte pred jedlom, ideálne 20 až 30 minút. Tabletu hoďte do vody, poriadne premiešajte a vypite. Tento spôsob opakujte trikrát do dňa a výsledky sa dostavia.

Má EcoSlim vedľajšie účinky?

Tým, že tablety Eco Slim sú stopercentne vyrobené z prírodných zložiek, nehrozia žiadne negatívne účinky. V prípravku totiž nie sú pridané žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktorý by mohli negatívne pôsobiť na váš organizmus.

Kde si EcoSlim kúpiť?

Jediný spôsobom, ako si EcoSlim kúpiť je prostredníctvom objednávky na internetovej stránke distribútora. Spolu s produktom dostanete aj jedinečné číslo a ochrannú známku, ktorá je zárukou originality.

Zhodnotenie + 50% zľava

Všetci by sme chceli mať krásnu štíhlu postavu. Niektorí však so svojim aktuálnym stavom nechcú nič urobiť, a preto sa k tomuto cieľu nikdy nedostanú. Pre tých ostatných sú tu šumivé tablety EcoSlim, ktorých užívanie vám pomôže dosiahnuť životnú formu.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *