komentáře 3

Erofertil na erekciu a dlhší sex. Naozaj funguje?

Erofertil na erekciu a dlhší sex. Naozaj funguje?
4.7 (94.29%) 21 votes

Pribúdajúcim vekom muži začnú pociťovať zníženú chuť na sex, zhoršenie zdravotného stavu a vo veľa prípadoch aj nemožnosť dosiahnuť erekciu. Je to spôsobené stresom, nezdravým životným štýlom, ale väčšinou aj prostou genetikou. Nemusíte hneď vešať hlavu. V dnešnej dobe existujú preparáty ( ako napríklad Erofertil ), ktoré Vám pomôžu prinavrátiť Vašu mužnosť, a vy možete znova zažiť erekciu ako 18 ročný. Rovnako sa Vám zvýši chuť na sex, a Vaša partnerka bude nadšená, a bude sa tešiť na to, kedy na ňu znova „vysokčíte“.

Zloženie prípravku Erofertil

V prípravkoch na erekciu sa väčšinou nachádzajú rôzne zložky. Overený spôsob ako zlepšiť erekciu však prišiel z Peru. A stále je veľkým hitom. Ten spôsob je – spoľahnúť sa na prírodu. Nie len že výťažky z prírodných látok fungujú neprekonateľne lepšie, sú 100% nezávadné pre Váš organizmus. Rovnako je na tom Erofertil, ktorý je zložený iba z látok vyťažených z prírody.

Kotvičník zemný

erofertil-zlozenie-kotvicnik-zemny

Prvou a najdôležitejšiou zložkou Erofertilu je Kotvičník zemný. Funguje ako silné afrodiziakum, zvyšuje hladinu testosterónu, zvyšuje potenciu a sexuálnu energiu. Testosterón je to čo potrebujeme na zlepšenie erekcie.

 

Žerucha peruánska

Populárne americké afrodiziakum, ktoré zlepšuje krvný obeh, zlepšuje kvalitu spermií, a to najhlavnejšie – naštartuje proces ktorý spôsobuje erekciu. Žerucha peruánska je využívaná skoro vo všetkých prípravkoch na erekciu.

Damiana 

Výkonný afrodiziakum, zvyšuje sexuálnu vzrušenie, odstraňuje psychoemotionálny stres.

Rozchodnica ružová

Zabraňuje problémom s budovaním psychogénnej povahy, zvyšuje citlivosť a tón celého tela. V kombinácií s ostatnými látkami vyššie spôsobuje v 96% organizmoch erekciu, a zvyšuje sexuálnu vytrvalosť.

To je celé tajomstvo Erofertilu. Žiadne ďalšie prípravky ani substráty. V tejto kombinácií vzniká efekt, ktorý funguje vo väčšine mužských organizmov. Erofertil prináša mužom výsledky hlavne vďaka presným pomerom jednotlivých zložiek, ktoré su kvalitne spracované. Ak by ste teda kúpili každý substrát zvlášť, účinok by bol nulový.

Ako užívať Erofertil. Koľko dávok si môžem dať?

Erofertil môžte bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 1 tabletu tesne pred pohlavným stykom. Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.erofertil.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny. Nie je žiadna hanba sa rozprávať o erekcií s odborníkom.


Môže Vás zaujímať :Ako sa mi poradilo dosiahnuť kamennú erekciu do pár minút? Úprimná spoveď Marcela ( 28 ) z Prešova


Účinky, ktoré môžem očakávať od Erofertil-u

Erofertil môže mať pozitívny vplyv na Vaše sexuálnu výdrž a zdravie. Medzi jeho hlavné účinky patrí :

 • instantná erekcia, ktorá vydrží 1 – 2 hodiny ( následne užijete erofertil znova )
 • dlhšia výdrž pri sexe ( bežne sa predĺžil mužom sex až o 20 – 50 minút )
 • väčšie uspokojenie pre ženu ( čo znamená, že si bude sex s Vami viac užívať, a bude ho chcieť stále )
 • u niektorých mužov aj väčší objem spermií ( cca 55% testovaných mužov spozorovalo väčší objem ejakulátu )
 • celkovo vyššie sexuálne sebavedomie ( budete pôsobiť atraktívnejšie, a ženy na Vás budu príjemnejšie reagovať, dostanete ich rýchlejšie do postele, čo znamená viac sexu )

Ženy si ihneď všimnú, že máte vyššie sexuálne sebavedomie. Možno ste si niekedy všimli „tých“ chlapíkov na párty, alebo v podniku na ktorých ženy pozerali úplne inač. Prehrabávali sa vo vlasoch, hladili sa, držali očný kontakt. To pretože na ne pôsobil atraktívne. Hlavnou zložkou atraktivity je sexuálne sebavedomie.

Ak viete, že dokážete mať erekciu ihneď, a vydržíte ju pichať hodinu vkuse, máte sexuálne sebavedomie. Žena to vycíti, a stačí ju už len odviesť k posteli. To všetko dokážete s pomocou Erofertilu.

Erofertil je pre Vás vhodná voľba ak :

 • ak neviete dosiahnuť erekciu
 • ak si žena sex s Vami vôbec neužíva
 • ak máte malo sexu
 • ak nevydržíte dlhšie ako 30 minút
 • ak máte malo ejakulátu
 • ak nemáte sexuálne sebavedomie

Kde a ako kúpiť Erofertil čo najlacnejšie?

Erofertil disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov na erekciu. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacna náhrada viagry. Nekúpite ju v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Erofertilu, a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania v prípade, ak máte sex každý deň. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti klasickej Viagre je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Erofertil pre našich čitateľov!

Výrobca Erofertil má pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Erofertil iba za 39€!Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.erofertil.sk/komhelp-zlava50 )
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate erofertil s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Erofertilu. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.erofertil.sk/komhelp-zlava50 .

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý, a nie je žiadny problém s nimi komunikovať sexuálne zdravie. Problém je dusiť to v sebe, a báť sa zmeny.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra.

Najčastejšie otázky

Je Erofertil bezpečný?

Erofertil je bezpečný a certifikovaný prírodný produkt. Vďaka prírodnému zloženiu je nulová pravdepodobnosť vedľajších účinkov alebo predávkovania.

Môžem ho kombinovať s alkoholom, cigaretami?

Áno. Ak máte špecifické otázky ohľadom užívania, skonzultujte ich s operátorom call centra pri objednávke

Môžem Erofertil reklamovať / vrátiť?

Áno, ak s výsledkami nebudete spokojný, môžte výrobok reklamovať.

Recenzie na Erofertil

Komentáre od Dr. Majzáka na portaldoktorov.sk

Článok na potenciablog.sk + komentáre ( Erofertil recenzia )


 

 


Komentáre z facebooku :

Záverečné zhodnotenie Erofertil-u + zľava

Erofertil Vám môže pomôcť vo Vašej situácií, či už ste mladý alebo starý, či ste impotentný, alebo potrebujete iba okoreniť Váš sexuálny život. Cena za ktorú sa predáva je neporovnateľná s výsledkom, ktorý Vám môže do života priniesť. Pre prvých 10 z Vás je dokonca pripravená zľava 50%. Pozri rýchlo, či môžeš získať zľavu tu : ( www.erofertil.sk/komhelp-zlava50 )
Tajný trik na rýchlu erekciu, o ktorý Vám doktori nechcú prezradiť!Stačí urobiť toto každé ráno, a budete ho mať tvrdý ako pornohviezda. Stačí…

3 Comments

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *