comment 0

Ling Fluent recenzia. Revolúcia v učení jazykov?

Ling Fluent recenzia. Revolúcia v učení jazykov?
4.7 (93.33%) 9 votes

Hovorí sa, že koľko jazykov ovládame, toľkokrát sme človekom. Problém u niektorých ľudí však nastáva v ich výučbe, ktorá môže byť častokrát veľmi problematická. Niekedy to však nie je ani vinou samotného žiaka, ktorému ide učenie nových jazykov pomalšie. Problém často nastáva aj v samotných jazykových kurzoch, ktoré používajú neefektívne metódy na výučbu nového jazyka. Práve preto prišla funkcia Ling Fluent, vďaka ktorej sa dokážete naučiť najpopulárnejšie jazyky v Európe už behom štyroch týždňov.

Ako vyzerá samotný proces učenia?

Ling Fluent bol vyvinutými skúsenými lingvistkami a lingvistami. Otestovalo ho mnoho polyglotov, ktorí hodnotili túto metódu mimoriadne pozitívne. Výučba sa totiž sústreďuje na zapojenie viacerých zmyslov. Zapamätávate si slovíčka a frázy, ktoré dostanete na pripravených hárkoch. Tým si zlepšujete slovnú zásobu, ktorá je základom pri učení nového jazyka.

ling-fluent

Tieto hárky sú spracované veľmi prehľadné. Na každom z nich je umiestnené slovo, alebo fráza. Hneď vedľa je potrebný preklad a taktiež nahrávka so správnou výslovnosťou. Každodenným opakovaním týchto fráz a slovíčok si zlepšujete slovnú zásobu a celkovo zvyšujete rýchlosť učenia sa jazyka. Nemusíte sa totiž zaoberať častokrát zbytočnou gramatikou, ktorú v reálnom svete ani nepoužijete.

Výhody učebného kurzu Ling Fluent

Tým, že celý kurz Ling Fluent prebieha pomocou internetu, prináša so sebou veľké množstvo výhod, ktoré by ste v niektorej z jazykových škôl nezískali.

 • Učíte sa kedy chcete – Nie vždy máme chuť na učenie nového jazyka. Je taktiež dokázané, že ak na niečo nemáte náladu alebo chuť naučenie sa novej veci je omnoho komplikovanejšie. S Ling Fluent sa môžete učiť kedykoľvek a koľko chcete. Rozhodnutie o rýchlosti je len na vás.
 • Nový jazyk sa naučíte omnoho rýchlejšie – Tým, že Ling Fluent je založený na metóde zapamätania si slovíčok či fráz sa jazyk učíte násobne rýchlejšie. Využívate totiž prirodzené predsipozície mozgu, ktoré sú na tento typ učenia zvyknutý. Ako si myslíte, že ste sa naučili hovoriť materinským jazykom?
 • Využívajte vedomosti a nový jazyk – Slovíčka a frázy v Ling Fluent sú zoradené do niekoľkých kategórii, ktoré môžete okamžite v praxi uplatňovať. Ich využívanie v praxi je mimoriadne dôležité, keďže sa začnete s jazykom vžívať a čoraz viac sa vám stane prirodzeným.

Ling Fluent je pre vás vhodný ak:

 • Chcete sa naučiť nový jazyk
 • V škole ste mali problémy s učením jazyka
 • Chcete zvýšiť svoju hodnotu v práci
 • Stretli ste zahraničných kamarátov a chcete sa s nimi dorozumieť
 • Nechcete vyzerať hlúpo pred ostatnými

Kde a ako kúpiť Ling Fluent čo najlacnejšie?

Ling Fluent disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v žiadnom inom internetovom ochode, ani v kamenných predjňach. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Ling Fluent a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 89 € za jeden učebný plán Ling Fluent. Jedna objednávka zaručí že začnete ovládať cudzí jazyk. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Ling Fluent pre našich čitateľov!

Predajca Ling Fluent pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 44%! Takže môžete kúpiť Ling Fluent iba za 49€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.lingfluent.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -44%, cena 49€ ), vyplňte formulár
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Ling Fluent s 44% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Ling Fluent. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.lingfluent.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť formulár na objednávacej stránke. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte formulár
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra

Ling Fluent recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

ling-fluent-recenzie-nazory ling-fluent-fejk-podvodnazor-ling-fluent diskusia-ling-fluent forum-ling-fluent-komentar recenzia-ling-fluent ling-fluent-recenzia

Najčastejšie otázky

Je úplne prirodzené, že pred kúpou akéhokoľvek produktu máte množstvo otázok, ktoré chcete mať zodpovedané. My vám dnes prinášame odpoveď na tie najčastejšie, ktoré sa ľudia uvažujúci nad kúpou Ling Fluent spýtali.

Aký je obsah kurzu?

Ling Fluent sa rozdeľuje na tri balíčky. Môžete si zakúpiť Základný, Profesionálny a VIP. Tieto balíčky sa líšia najmä počtom hárkov a prístupu do kurzu. V každom základnom kurze nájdete 1500 hárkov so slovíčkami alebo frázami v ôsmich jazykoch. Rozdelené sú do 15 tematických kategórii. Vychádza to na približne 100 slov ku každej kategórii. Je dokázané, že na plynulé ovládanie jazyka vám stačí poznať 1500 až 2000 slovíčok.

Akým spôsobom sa učiť?

Spôsob učenia je len na vás. Kurz Ling Fluent je k dispozícii 24 hodín sedem dní v týždni, a preto doba učenia je úplne na vás. Čím viac tomu dáte, tým rýchlejšie budete môcť začať komunikovať v cudzom jazyku. Netreba však zabúdať na pravidelnú prax a používanie tohto jazyka

Kde sa dá kurz zakúpiť?

Jediným spôsobom, ako si kurz a balíčky zakúpiť je pomocou oficiálnej stránky výrobcu. Ten, vám po zakúpení pošle kód a heslo, ktorým sa do kurzu môžete prihlasovať.

Zhodnotenie + 44% zľava na Ling Fluent

V dnešnej dobe vedieť len jeden jazyk nestačí. Celý svet sa globalizuje a preto ľudia, ktorí ovládajú viacero svetových jazykov sú v kurze a popredí. Ak sa chcete zaradiť medzi nich a zlepšiť si svoju šancu na trhu práce či získať nových priateľov rozhodne nad kúpou Ling Fluent neváhajte.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *