comment 0

Magneto 500+ ( plus ) recenzia. Likviduje bolesť?

Magneto 500+ ( plus ) recenzia. Likviduje bolesť?
4.7 (94.55%) 11 votes

Bohužiaľ nikto z nás už mladší, ako je dnes, nebude. Magneto 500+ plus je výborným pomocníkom, a dnes bude recenzia na tento produkt. So starnutím a plynutím času sa vek začne odrážať aj na našom tele. Jednou z prvých vecí, ktorá sa začne skôr či neskôr ozývať, je náš pohybový aparát. Bolesť kĺbov a chrbtice je dnes oveľa pravdepodobnejšia, ako tomu bolo v minulosti. Môže za to najmä náš spôsob života. Čoraz viac ľudí totiž má sedavé zamestnanie a tak väčšinu dňa presedíme v jednej a tej istej polohe. To, samozrejme nepriaznivo prispieva na našu chrbticu a kĺby. Dnes na trhu existuje množstvo spôsobov, ako ochorenie kĺbov liečiť. Najviac ľudí sa však utieka ku chirurgickému zákroku, ktorý býva väčšinou veľmi nepríjemný. Alternatívnu liečbu však často môžeme nájsť v prírode či pri rôznych masážach a iných ortopedických pomôckach. Jednou z nich je aj Magneto 500 + , ktorej pravidelné nosenie môže vyriešiť vaše problémy s boľavými kĺbmi.

Zloženie

Magneto 500 + je ortopedickou vložkou na nohy, ktorá sa skladá zo štyroch vrstiev. Vo vložke boli použité najnovšie materiály a technológie, ktoré pomáhajú proti liečeniu zápalov a bolesti kĺbov či chrbtice.

Táto pomôcka využíva takzvanú akupresúru, čo je podobná metóda akupunktúre. Akupresúra sa zakladá na masírovaní citlivých bodov a nervových zakončení v koži pacienta, ktoré následne pomáhajú pri odstraňovaní bolesti či zápalov

magneto-500-plus-zlozenie

 1. Vrstva

Prvá vrstva sa skladá z polykarbonátových reťazcov, ktoré sú vyvinuté na akupresúru. V podložke sú vytvorené konvexné miesta, ktoré účinne pôsobia na chodidlo užívateľa. Táto vrstva vytvára potrebný tlak na chodidlo.

 1. Vrstva

Druhá vrstva sa dá nazvať aj magnetickou. Vytvára magnetické impulzy, ktoré smerujú do tela a pomáhajú zlepšovať postoj a zmierňovať bolesti kĺbov a chrbtice. Nezhoršuje sa pritom ani pohodlie pri chôdzi

 1. Vrstva

Tretia vrstva je vyrobená z ekologickej a elastickej hmoty a funguje ako stabilizátor. Zlepšuje celkové pohodlie chôdze, ktoré výrazne pomáha pri bolestiach kĺbov či bedrách.

 1. Vrstva

Posledná vrstva, ktorá tvorí vložku Magneto 500 + je takzvaná protišmyková. Zaisťuje optimálnu polohu chodidla a taktiež potrebný tlak na akupresúrne body.

Všetky tieto vrstvy sú biologicky rozložiteľné, keďže boli vyrobené z prírodných materiálov.

Ako správne pužívať Magneto 500+ plus ( užívanie )

Magneto500 plus by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však minimálne 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o používaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť formulár na oficiálnej stránke, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte formulár na oficiálnej stránke www.magneto500.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky, ktoré prináša Magneto 500 plus

Podložka Magneto 500 + je stopercentne vyrobená z prírodných zložiek, ktoré pozitívne vplývajú na celý náš organizmus. Nemusíte sa tak báť žiadnych alergických reakcií či začervenaní pokožky.

 • Zlepšuje pohodlie pri chôdzi – Vďaka tvaru podložky a vrstvám, z ktorých je Magneto 500 + sa vám zlepšuje celkové pohodlie pri chôdzi. Po náročnom dni tak vaše nohy nebudú natoľko unavené.

 • Znižuje bolesti chrbta a kĺbov – tým, že vaše chodidlá a nohy nie sú tak zaťažované sa prirodzene znižuje aj bolesti chrbta, kĺbov a bedier.

 • Pôsobí na bolestivé tkanivá – vďaka impulzom, ktoré sa z vložiek vydávajú pôsobí Magneto 500 plus aj na bolestivé tkanivá, ktoré sú následne uvoľňované. Častokrát sa môže stať, že akákoľvek bolesť vo vašom tele zmizne len kvôli tomu, že máte tieto vložky na svojich nohách.

Magneto 500 plus je pre vás vhodný ak:

 • Pociťujete na svojich nohách únavu

 • Nechodí sa vám pohodlne

 • Máte ploché nohy

 • Bolí vás chrbát a bedrá

 • Chcete zlepšiť klenbu vašich chodidiel

Kde a ako kúpiť Magneto 500+ čo najlacnejšie?

Magneto 500+ disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Magneto 500 plus a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 69 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Magneto 500+ pre našich čitateľov!

Výrobca Magneto 500 plus pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Magneto 500+ iba za 37€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.magneto500.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 37 € ), vyplňte formulár
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Magneto 500+ s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Magneto 500 plus. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.magneto500.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť formulár na objednávacej stránke. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte formulár
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra

Magneto 500+ plus recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

recenzia-magneto500-plus magneto500plus-recenzia komentare-magneto500+ magneto-500-forum-plus heureka-magneto500 magneto500-recenzie-nazorydiskusia-nazor-magneto funguje-magneto-500-plus magneto500recenzie doktor-magneto500

Najčastejšie otázky

Pred kúpou akéhokoľvek produktu máte určite aj vy množstvo otázok. My vám dnes zodpovieme na tie, ktoré sa ľudia pri Magneto 500 plus pýtajú najčastejšie.

Ako Magneto 500 plus používať?

Používanie tejto ortopedickej pomôcky je mimoriadne jednoduché. Po vybratí z obalu ju len vložte do svojich topánok a zažite tak účinky tejto mimoriadne praktickej vložky. Už po pár krokoch ucítite vo svojej chôdzi rozdiel.

Môže nosenie spôsobiť nejaké vedľajšie účinky?

Celá vložka bola vyrobená z bezpečných prírodných materiálov, ktoré sa v ortopédii používajú množstvo rokov. Využíva taktiež princípy fyziky a metódy akupresúry, ktorá je na svete známa už veľmi dlho. Žiadne vedľajšie účinky nosením Magneto 500 plus nezažijete.

Kde sa dá produkt kúpiť?

Jediným spôsobom, ako si môžete produkt zakúpiť je na oficiálnej stránke distribútora. Ten vám, spoločne s Magneto 500 plus, pribalí aj ochrannú známku, ktorá je zárukou originality produktu.

Zhodnotenie + 50% zľava na Magneto500 +

Nohy a chodidlá sú jednou z najviac zaťažovaných častí nášho tela. Práve preto by sme sa mali o ne riadne starať a dopriať im potrebné pohodlie. To vám dokáže zabezpečiť vložka Magneto 500 +, vďaka ktorej sa vaša chôdza stane oveľa pohodlnejšou. Taktiež však zmiznú bolesti chrbtice či kĺbov.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *