comment 0

Perle Bleue recenzia. Je to zázrak na vrásky?

Perle Bleue recenzia. Je to zázrak na vrásky?
4.7 (94.29%) 7 votes

Vrásky sú vecou, ktorá sa časom na našej tvári objaví úplne prirodzene. Z toho dôvodu existujú produkty ako Perle Bleue Active Retention Age a Perle Bleue Visage Care Moisturise, na ktoré dnes budeme písať recenziu. Niektorí ju tak aj berú a niektorí ich chcú zakryť, pretože chcú vyzerať mladšie. Na zahľadenie vrások sa vynašlo množstvo krémom či mastičiek. Niektoré fungujú viac a niektoré menej. V poslednej dobe skvelé výsledky zaznamenávajú krémy Perle Bleue. Rýchle vyhladenie vrások pomocou tohto krému potvrdilo už množstvo zákazníkov, prevažne žien.

Zloženie

Vždy predtým než užijete nejaký liek, alebo prípravok, je dobré vedieť čo sa v ňom nachádza. Krémy Perle Bleue sú stopercentne vyrobené z prírodných látok. Neboli do nich pridávané žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktoré by mohli poškodiť váš organizmus.

Perle Bleue Active Retention Age -zozenie

Snehové riasy

Jednou zo základných zložiek krémov Perle Bleue sú snehové riasy. Extrakt zo snehových rias pomáha pri obnovovaní poškodených buniek a taktiež spomaľuje starnutie našej pokožky. Práve snehové riasy tak spôsobujú obnovu našich buniek a vyhľadzovanie vrások.

Kolagén

Kolagén je látkou, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Bohužiaľ, ako čas plynie je jeho množstvo v nás stále nižšie. Kolagén je látkou, ktorá spôsobuje, že je naša pokožka pekná a hebká. Jediným spôsobom, ako ho dostať opäť do nášho tela je pomocou rôznych kozmetických prípravkov. Krémy Perle Bleue obsahujú veľké množstvo kolagénu, čím pomáhajú ku omladzovaniu našej pokožky.

Extrakt z huby šafránu

Tento extrakt dopomáha najmä snehovým riasám pri výrobe kolagénu a elastínu. Taktiež dopomáha pri obnove a hydratovaní našej pokožky. Spolu so snehovými riasami tak tvoria ideálnu kombináciu pre uzdravenie a oživenie našej kože.

Extrakt z akácie rodu Robinia

Tento extrakt je najmä bohatý na rôzne antioxidanty a flavonoidy, ktoré sú dôležité pre našu pokožku. Čistia totiž našu pokožku od toxínov a iných baktérií. Taktiež pomáhajú pri obnove starých buniek na našej koži.

Ako správne pužívať Perle Bleue Active Retention Age ( užívanie )

Perle Bleue by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť formulár na oficiálnej stránke, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte formulár na oficiálnej stránke www.perle-bleue.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky Perle Bleue

 • Vyhľadzuje vrásky – Najdôležitejším účinkom krémov Perle Bleue je dokonalé vyhľadenie vrások na vašej tváry. Používaním týchto krémov dosiahnete mimoriadne rýchle výsledky.
 • Obnovuje bunky – Vďaka prírodnému zloženiu krémov Perle Bleue sa taktiež obnovujú bunky na našej pokožke. Koža sa tak správne hydratuje a ostáva zdravá.
 • Zbavuje nás toxínov – Krémy taktiež pôsobia antioxidačne a zbavujú nás tak toxínov a baktérií, ktoré sa na našej koži nachádzajú. Môže tak pomôcť pri liečbe rôznych kožných ochorení, ako napríklad ekzém či lišaje.

Perle Bleue sú pre vás vhodné ak:

 • Chcete vyhladiť svoje vrásky
 • Chcete sa opäť cítiť krásna
 • Potrebujete lepšie hydratovať svoju pokožku
 • Chcete vyzerať mladšie
 • Potrebujete pomoc pri odstránení ekzémov a iných kožných ochorení

Kde a ako kúpiť Perle Bleue Active Retention Age čo najlacnejšie?

Perle Bleue Retention Age disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Perle Bleue a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 87 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Perle Bleue pre našich čitateľov!

Výrobca Perle Bleue pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Perle Bleue iba za 47€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.perle-bleue.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 47 € ), vyplňte formulár
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Perle Bleue s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Perle Bleue. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.perle-bleue.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť formulár na objednávacej stránke. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte formulár
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra

Perle Bleue recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

perle-bleue-recenzia perle-bleue-komentar perle-bleue-forum nazor-nazory-perle-bleuePerle Bleue Active Retention Age heureka-perle-bleue-nazor recenzie-recenzia Perle Bleue Visage Care Moisturise

Najčastejšie otázky

Je úplne prirodzené, že pred kúpou akéhokoľvek produktu, máte množstvo otázok, na ktoré chcete poznať odpoveď. My vám dnes prinesieme odpovede na tie najčastejšie, ktoré sa zákazníci uvažujúci nad kúpou Perle Bleue pýtajú.

Ako si krém aplikovať?

Aplikácia tohto krému je mimoriadne jednoduchá. Naneste určité množstvo na svoje ruky a rozotrite si ho na svoju tvár, alebo iné postihnuté miesto. Toto opakujte trikrát denne. Vaše vrásky by sa veľmi krátky čas mali postupne vymiznúť.

Má produkt nejaké vedľajšie účinky?

Tým, že krémy Perle Bleue sú stopercentne vyrobené z prírodných zložiek, nehrozia žiadne negatívne účinky. V prípravku totiž nie sú pridané žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktorý by mohli negatívne pôsobiť na váš organizmus.

Kde sa dá krém kúpiť?

Jediný spôsobom, ako si Perle Bleue kúpiť, je prostredníctvom objednávky na internetovej stránke distribútora. Spolu s produktom dostanete aj jedinečné číslo a ochrannú známku, ktorá je zárukou originality.

Zhodnotenie + 50% zľava na Perle Bleue

Vrásky na našej tvári sú úplne prirodzenou vecou, ktorá patrí k nášmu životu. Niekomu však prekážajú viac. Práve pre takýchto ľudí boli vyvinuté jedinečné krémy Perle Bleue, ktoré vás za relatívne rýchlu dobu zbavia tohto nepríjemného problému. Vďaka používaniu tohto krému sa tak budete opäť cítiť o pár rokov mladší.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *