comment 0

Prostect recenzia. Je to konečne účinný liek na prostatu?

Prostect recenzia. Je to konečne účinný liek na prostatu?
5 (100%) 2 votes

O sexuálnom živote a celkovo intímnych partiách sa u mužov hovorí len veľmi málo. My však budeme dnes písať otvorenú recenziu na Prostect. Každý si stráži svoje tajomstvá a to aj v tom prípade, ak má nejaké problémy. Ochorenie prostaty sa u mužov vyskytuje veľmi často. Len máloktorí z nich však vyhľadá odbornú pomoc. Väčšinou sa utiekajú ku rôznym tabletkám na zníženie zápalu a podobne. Jedným z takýchto prípravkou je aj Prostect, ktorý bol špeciálne vyvinutý na normalizovanie zapálenej prostaty a následnú prevenciu tohto náchylného miesta. Ak teda máte obavy z návštevy urologického lekára, ale chcete svoj stav zlepšiť a vyliečiť určite čítajte ďalej.

Zloženie Prostect-u

Predtým než si akýkoľvek produkt kúpite je vždy vhodné poznať jeho pravé zloženie. Prípravok Prostect je produkt, ktorý je vyrobený stopercentne na prírodnej báze. Nenájdete v ňom tak žiadne syntetické látky a prípravky, ktoré by váš organizmus mohli ohroziť.

Voškovník obyčajný

Voškovník obyjčajný je rastlina, ktorá sa vyskytuje najčastejšie na západnom Slovensku a v Čechách. Táto rastlina nie je najznámejšou, no jej priaznivé účinky na naše telo hovoria za seba. Voškovník je stavebným kameňom prípravku Prostect, keďže pomáha zbavovať sa zápalu prostaty.

Borievka obyčajná

Borievka je bylinnou, ktorá sa využíva skôr ako korenie, alebo slúži taktiež ako prísada do borovičky. Len málokto o nej vie, že okrem týchto vecí pomáha zlepšiť problémy s močením a taktiež podporuje spermatogenézu. Práve kvôli týmto účinkom je tak Borievka jednou zo zložiek prípravku Prostect

Hluchavka biela

Poslednou rastlinou z ktorej sa Prostect skladá je hluchavka biela. Táto rastlina sa náramne podobná na žihľavu. Oproti nej však vôbec nepŕhli. Okrem podobnosti majú však spoločné aj pozitívne účinky na náš organizmus. Hluchavka veľkou mierou pomáha pri problémoch s močením, zápalu močových ciest a celkovo pri prostate.

Úžívanie Prostect-u

Prostect by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.prostect.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky, ktoré Vám prinesie Prostect

 • Zbavuje bolesti v oblasti semenníkov – So zápalom prostaty samozrejme prichádza aj veľká bolesť v oblasti konečníka a semeníkov. Prípravok Prostect najskôr túto bolesť stlmí a po niekoľkých dňoch úplne odstráni.
 • Normalizuje močenie – Vaše močenie sa opäť dostane do normálu a vy už tak nebudete musieť tráviť dlhé chvíle na záchode. Malé zlepšenie sa ukáže už po pár dňoch užívania prípravku. Skutočný výsledok sa však dostaví až po absolvovaní celej kúry.
 • Podporuje sexuálne zdravie – Zložky, z ktorých je Prostect vyrobený podporujú vaše libido a pomáhajú pri predčasnej ejakulácii. Okrem odstránenia prostaty sa tak razantne zmení aj vaše sexuálne zdravie.

Prostect je pre vás vhodný ak

 • Pociťuje bolesť a kŕče v oblasti semenníkov
 • Máte problémy s močením
 • Pociťujete ostrú bolesť a pálenie v močových cestách
 • Často vás bolí hlava a ste podráždený
 • Máte problémy s predčasnou ejakuláciou

Kde a ako kúpiť Prostect čo najlacnejšie?

Prostect disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Prostect, a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Prostect pre našich čitateľov!

Výrobca Prostect pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Prostect iba za 39€!

 


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.prostect.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Denta Seal s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Prostect. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.prostect.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra.

Prostect recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

prostect-recenzia recenzia recenziaNajčastejšie otázky

Je úplne samozrejmé a v poriadku, že predtým, než sa rozhodnete kúpiť akýkoľvek produkt, máte množstvo otázok, ktoré chcete mať zodpovedané. Je to správne rozmýšľanie! My vám dnes odpovieme na najčastejšie otázky, ktoré sa zákazníci pri kúpe prípravku Prostect pýtali.

Akým spôsobom ho užívať?

Užívanie Prostectu je veľmi jednoduché. Celá kúra trvá jeden mesiac počas ktorého si každý deň do horúcej vody nakvapkáte 30 – 40 kvapiek. Túto procedúru opakujete trikrát do dňa. Po mesiaci budete vidieť razantné zlepšenie.

Má produkt vedľajšie účinky? Môže sa kombinovať s inými liekmi?

Tým, že Prostect je vyrobený zo stopercentne prírordných zložiek nemusíte sa báť žiadnych vedľajších účinkov. Taktiež ho môžete konzumovať spolu s inými liekmi. Prostect neobsahuje v sebe žiadne umelo pridané látky.

Kde sa dá kúpiť?

Tým, že prípravok Prostect je pomerne novým produktom, zakúpiť si ho môžete na oficiálnych stránkach výrobcov. Tí vám spoločne s prípravkom priradia jedinečný kód a ochrannú známku, ktorá je garanciou kvality.

Zhodnotenie + 50% zľava

Problémy s prostatou sú najčastejším urologickým problémom mužov a je veľmi dôležité podchytiť ich liečbu čo najskôr. Ignorovanie tohto ochorenia totiž môže prerásť do oveľa väčších problémov. Riešením na zápal prostaty je prípravok Prostect, ktorý je celý vyrobený z prírodných zložiek. Jeho pravidelným užívaním uvidíte výsledky už behom mesiaca a konečne si budete môcť odskočiť s radosťou.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *