comment 0

Psorilax recenzia. Je to zázrak na lupienku?

Psorilax recenzia. Je to zázrak na lupienku?
4.8 (95%) 4 votes

Ochorenie psoriáza je jedným z najrozšírenejších na svete – dnes preto budeme písať recenziu na Psorilax. Podľa posledných štatistík až 125 miliónov ľudí týmto ochorením trpí. Psoriáza rozhodne nie je nič prijemné, najmä preto že ju vidno navonok a môže postihnúť aj celé telo. Na liečenie týchto ochorení existuje množstvo krémov či balzamov, z ktorých sú niektoré účinnejšie, ako tie druhé. Jedným z nich je aj revolučný prípravok Psorilax, ktorý vám pomôže tento problém odstrániť a vráti pokožku do zdravého stavu. Účinky tohto krému môžu potvrdiť nie len lekári, ale aj tisíce ľudí, ktorí si ho zakúpili. Ak teda chcete zatočiť so psoriázou aj vy, vyskúšajte Psorilax.

Zloženie

Je jasné, že predtým než sa rozhodnete produkt zakúpiť, je dobré poznať jeho zloženie. Krém je stopercentne vyrobený z prírodných zložiek a vy sa tak nemusíte báť žiadnych vedľajších účinkov.

psorilax-zlozenie

Vres

Základným stavebným kameňom Psorilaxu je Vres. Vres je rastlina, ktorá je na Slovensku populárnu a na našom území sa jej aj mimoriadne darí. Okrem toho, že pekne vyzerá, má však Vres aj množstvo pozitívnych účinkov. Jedným z nich je aj to, že pomáha odstraňovať odlupovanie a neskôr aj funguje, ako prevencia proti nemu.

Slnečnica

Slnečnicu a jej účinky pravdepodobne poznáme všetci. V kréme Psorilax pomáha pri zmierňovaní bolesti a zvlhčovaní a hydratovaní pokožky.

Mandľový olej

Olej z mandlí sa v alternatívnej medicíne využíva pomerne často. Niet sa však čomu čudovať, keďže mandľový olej je jedným z najlepších liekov na odstránenie rôznych zápalov.

Olej z pšeničných klíčkov

Ďalším olejom, ktorý má v Psorilaxe je ten, vyrobený z pšeničných klíčkov. Tento olej pozitívne pôsobí na celkové obnovovanie pokožky po tom, ako psoriáza zmizne.

Úžívanie Psorilax-u

Psorilax by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.psorilax.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky, ktoré prináša Psorilax

 • Lieči ložiská psoriázy – Je jasné, že hlavným účinkom krému bude odstránenie psoriázy. Po aplikácii na postihnuté miesto začne dané ložiská liečiť.
 • Odstraňuje svrbenie a odlupovanie – S ochorením psoriáza prichádza aj nepríjemné svrbenie a odlupovanie kože. Psorilax vás zbavuje tohto svrbenia a hydratuje pokožku, ktorá sa prestane odlupovať.
 • Vracia zdravie pokožke – Po tom, ako je psoriáza komplexne odstránená Psorilax pomáha pri vyživovaní pokožky a vracia ju do pôvodného stavu.
 • Prevencia – Tým, že Psorilax kontroluje zápalové procesy sa stáva aj skvelou prevenciou do budúcna.

Psorilax je pre vás vhodný ak

 • Trpíte ochorením psoriáza
 • Máte problém vyjsť na ulicu
 • Postihnuté miesta vás neustále svrbia
 • Ste pod stresom
 • Necítite sa dobre vo vlastnom tele

Kde a ako kúpiť Psorilax čo najlacnejšie?

Psorilax disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Prostect, a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Psorilax pre našich čitateľov!

Výrobca Psorilax pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Psorilax iba za 39€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.psorilax.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Denta Seal s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Psorilax. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.psorilax.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra.

Psorilax recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )Najčastejšie otázky

Je úplne prirodzené, že predtým, ako sa rozhodnete daný produkt zakúpiť, máte množstvo otázok, na ktoré chcete poznať odpoveď. My sme pre vás dnes pripravili odpovede na tie najčastejšie, ktoré sa zákazníci uvažujúci nad kúpou Psorilaxu opýtali.

Ako si krém aplikovať?

Aplikácia krému Psorilax je skutočne veľmi jednoduchá. Na postihnuté miesta si dvakrát za deň naneste krém a jemne ho rozotrite. Ideálne je tento postup aplikovať ráno pred odchodom do práce a večer pred spaním.

Môže mať používanie krému nejaké vedľajšie účinky?

Tým, že Psorilax je stopercente vyrobený z prírodných zložiek sú akékoľvek vedľajšie účinky vylúčené. Nemusíte sa tak báť žiadneho začervenania či opuchov. V kréme nie sú pridané žiadne syntetické látky a ďalšie prípravky, ktoré by mohli poškodiť váš organizmus.

Kde sa dá kupiť?

Jediným spôsobom, akým si Psorilax môžete zadovážiť je cez internetovú stránku oficiálneho distribútora. Ten vám spolu s Produktom pošle aj jedinečné číslo a ochrannú známku, ktorá je zárukou originality produktu.

Zhodnotenie + 50% zľava

Psoriáza je ochorením, za ktoré by sa určite nemal nikto hanbiť. Môže sa to totiž stať každému. Touto nepríjemnou chorobou dodnes trpí viac ako 125 miliónov ľudí. Riešením pre vás môže byť krém Psorilax, ktorý vás psoriázy nie len zbaví, ale navráti pokožku do jej pôvodného stavu. Ak teda už nechcete chodiť po ulici zahalený od hlavy po päty, rozhodne Psorilax vyskúšajte.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *