comment 0

TitanGel ( gold ) recenzia. Je to podvod?

TitanGel ( gold ) recenzia. Je to podvod?
5 (100%) 4 votes

Veľkosť penisu bola vždy téma, ktorá bola pre mužov veľmi citlivá, napriek tomu dnes budeme recenzovať Titan Gel. Tí, ktorí boli dostatočne obdarení sa tým častokrát snažili aj chváliť. Naopak, muži s menším penisom strácali na sebavedomí, čo malo za následok aj zhoršené výkony pri sexe. Na trhu tak vznikli prípravky, ktoré s týmto problémom vedia pomôcť. Jedným z nich je aj TitanGél. Produkt, ktorý si za krátky čas vyskúšalo množstvo mužov a jeho výsledky si nevedia vynachváliť. Niektorým sa totiž penis zväčšil až o 4 centimetre a viac. Stratené sebavedomie a výkonnosť bola zrazu znovu naspäť.

Zloženie Titan Gel-u

Gél je celý vyrobený zo stopercentne prírodných zložiek. Pri jeho nanášaní sa tak nemusíte báť žiadnych vedľajších účinkov, ktoré sú najmä pri pohlavných orgánoch veľmi nebezpečné. V produkte sa nenachádzajú žiadne umelé syntetické látky a iné prípravky, ktoré by mali spôsobiť opuch či očervenanie.

titan-gel-zlozenie

Vistéria

Vistéria je drevina, ktorá sa väčšinou používa, ako okrasa do rôznych parkov či záhrad. Len málokto však vie, že látky ktoré v sebe má pri správnom zložení podporujú rast penisu.

Peruánska Maka

Peruánsku Maku starý Inkovia považovali za sexuálnu bylinu. Je stará viac ako 2000 rokov a momentálne začína byť opäť trendy. Táto rastlina je silné afrodiziakum, čo má za následok odstránenie problémov s potenciou.

Lišajník

Ďalšou zložkou nachádzajúcou sa v TitanGély je Lišajník. O tejto rastline je už dlhodobo známe, že podporuje krvný obeh a zamedzuje preťaženiu. V posteli tak vydržíte omnoho dlhšie.

Extrakt z bodliaka

Bodliak je bylinou, ktorej látky podporujú sexuálne libido. Extrakt z tejto rastliny v TitanGely podporuje vašu výdrž pri sexe, stabilizuje totiž hodnotu testosterónu, čím upokojuje krvný obeh. Vy tak môžete sexovať aj o hodiny dlhšie.

Úžívanie TitanGelu

TitanGel by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.titangel.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky, ktoré očakávať od TitanGel ( titan gel gold )

 • Aktivuje krvný obeh v penise, čo poskytne dlhšiu erekciu – Erekcia je pri sexe veľmi dôležitá, keďže ho môžete mať naozaj veľký, no ak nemáte dostatočne silnú a tvrdú erekciu, môže vám to byť k ničomu.
 • Zlepšuje parametre penisu. Dĺžku a obvod – Vďaka látkam, ktoré sa v TitanGély nachádzajú sa zväčšuje dĺžka a obvod vášho penisu
 • Zvyšuje vytrvalosť v sexe– po aplikovaní gélu dokážete sexovať aj o niekoľko hodín dlhšie. Toto určite ocení najmä vaša partnerka.
 • Zvyšuje produkciu testosterónu– Testosterón, alebo inak povedané mužský hormón je priamo zodpovedný za vašu potenciu. Jeho zvýšenou hodnotou sa tak zlepšuje váš celý sexuálny život.

TitanGel je pre vás vhodný ak

 • Máte problémy s erekciou
 • Chcete zväčšiť dĺžku a obvod svojho penisu
 • Máte krízu vo vzťahu
 • Nedokážete pri sexe dlho vydržať
 • Stratili ste sebadôveru a neveríte si

Kde a ako kúpiť Titan Gel čo najlacnejšie?

Prostect disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj TitanGel a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Titan Gel pre našich čitateľov!

Výrobca TitanGel pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Titan Gel iba za 39€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.titangel.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Denta Seal s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca TitanGel. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.titangel.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra.

TitanGel recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

titangel titan-gel-recenzia titangel-recenziarecenzia titangel-forum

Najčastejšie otázky

Je prirodzené, že pred kúpou akéhokoľvek produktu, chcete mať zodpovedné aj ďalšie otázky, ktoré vás napadnú. My sme pre vás pripravili odpovede na tie najčastejšie, ktoré sa zákazníci, zaujímajúci sa o Titan Gel, pýtajú.

O koľko sa mi môže zväčšiť penis?

Z referencií užívateľov sa dá zhodnotiť, že priemerná dĺžka zväčšenia penisu po aplikácie sú 4 až 5 centimetrov.

Ako často treba gél nanášať?

TitanGél stačí naniesť raz denne a už po mesiaci uvidíte citeľné výsledky, nie len v dĺžke penisu, ale aj pri výdrži v sexe. Preukázateľne vydržíte o niekoľko hodín viac.

Má TitanGél nejaké vedľajšie účinky?

TitanGél je vyrobený zo stopercentne prírodných materiálov. Neobsahuje tak žiadne pridané syntetické látky či iné prídavky, ktoré by mohli byť pre váš organizmus a penis zdraviu škodlivé.

Kde sa dá TitanGél zakúpiť?

TitanGél môžete zakúpiť na internetovej stránke výrobcu. Spolu s produktom dostanete aj originálny kód a ochrannú známku, ktorá svedčí o originalite produktu.

Zhodnotenie + 50% zľava na TitanGel

Problémy v sexe má čoraz viac párov a preto je správne sa o tejto téme otvorene rozprávať. Ak ste stratili sebadôveru a neviete už svoju partnerku riadne uspokojiť, vyskúšajte TitanGél. Nielenže sa váš penis zväčší o niekoľko centimetrov, pri sexe vydržíte omnoho dlhšie, čo najviac ocení vaša priateľka. Ak sa teda chcete opäť stať chlapom vyskúšajte TitanGel.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *