comment 0

Valgus Pro recenzia. Je to fake?

Valgus Pro recenzia. Je to fake?
4.7 (93.33%) 6 votes

Vybočený kĺb, ktorý je pomenovaný aj ako deformita palca, je ochorenie spôsobené poškodením kĺbu na palci. Špička palca sa v tomto prípade posúva na stranu v smere pozdĺžnej časti palca. Zo začiatku toto ochorenie nepôsobí nijak vážne. V neskorých štádiách však môže ísť o silný zápal kĺbu sprevádzaný veľkou bolesťou. Taktiež môže skomplikovať samotnú chôdzu. Na toto ochorenie neexistuje množstvo prípravkov. Preto vznikol Valgus Pro. Ide o unikátnu pomôcku, ktorá zabraňuje celkovej deformácii palca na nohe. Ak teda začínate badať, že vám palce začína deformovať, alebo ste už v kritickom štádiu deformácie, Valgus Pro vám pomôže v oboch prípadoch.

Zloženie. Z čoho je vyrobený ValgusPro?

Ortopedická pomôcka Valgus Pro je celá vyrobená z medicínskeho silikónu. Tým pádom nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky. Pri jeho nosení sa vám kĺb nezapáli. Taktiež nehrozí žiadna forma infekcie. Silikón, z ktorého je Valgus Pro vyrobený je taktiež veľmi pružný a skvelo sa tak prispôsobí vášmu chodidlu. Nebudete ani cítiť, že ho tam máte.

valguspro

Ako správne používať Valgus Pro?

Valgus Pro by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však nonstop, kým problém s vybočeným palcom úplne nezmizne. Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aká dlhá doba používania je vhodná práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o konkrétnom správnom užívaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.valguspro.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Čo očakávať od ValgusPro

Valgus Pro je ortopedickou pomôckou, ktorá je zameraná na odstránenie ochorenia takzvaného vybočeného kĺbu. Jeho nosenie vám však prinesie ďalšie zdraviu prospešné účinky.

Koriguje polohu prstov – Vďaka tvaru, ktorý Valgus Pro má a tým, že obsahuje spodnú aj vrchnú vrstvu, koriguje polohu vašich prstov na nohe.

Znižuje začervenanie a opuchnutie– Táto ortopedická pomôcka chráni pred zbytočným trením v topánke a tým pádom zabraňuje očervenaniu nohy, opuchnutiu, nepríjemnym otlakom či zápalom v oblasti spojov prstov.

Odstraňuje pocity bolesti pri chôdzi – Pomôcka Valgus pro korigovaním polohy prstov a odstránením vybočeného kĺbu, účinne zabraňuje bolesti pri chôdzi.

Zabraňuje poklesnutiu prednej časti nohy – S vybočeným kĺbom sa často spája aj poklesnutie celej prednej časti nohy. Vďaka spodnej vrstve pomôcky Valgus Pro sa tento problém taktiež odstráni a klenba nohy sa opäť dostane do rovnáhy

Valgus Pro je pre vás vhodný ak

 • Začínate pociťovať bolesť v oblasti kĺbu palca
 • Ste v pokročilej fáze ochorenia vybočeného kĺbu
 • Vaša predná klenba nohy je nižšie ako zadná
 • Pri chôdzi vás bolí každý krok
 • Vaša noha sa nepríjemne trie o topánku
 • Tvoria sa vám otlaky na nohe

Kde a ako kúpiť ValgusPro čo najlacnejšie?

Valgus Pro disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Valgus Pro a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Valgus Pro pre našich čitateľov!

Výrobca ValgusPro pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Valgus Pro iba za 39€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.valguspro.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Denta Seal s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca TitanGel. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.valguspro.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra.

Valgus Pro recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

valguspro-recenzia valgus-pro valgusprovalgusprorecenzia

Najčastejšie otázky

Pred kúpou akéhokoľvek produktu máte určite aj vy množstvo otázok, na ktoré by ste chceli poznať odpoveď. My vám zodpovieme tie najčastejšie, ktoré sa zákazníci pýtajú v súvislosti s ortopedickou pomôckou Valgus Pro.

Akým spôsobom a ako dlho nosiť Valgus Pro?

Pre to, aby Valgus Pro skutočne splnil svoj účel, na ktorý bol vytvorený je potrebné ho nosiť 6 – 10 hodín denne. Nemusíte sa však báť, Valgus pro je vyrobený z medicínskeho silikónu a tak to, že ho máte na nohe ani neucítite. Prvé výsledky liečby by ste mohli vidieť už po dvoch týždňoch intenzívneho nosenia.

Môžu pri nosení nastať nejaké vedľajšie účinky?

Silikón, z ktorého je Valgus Pro vyrobený obsahuje hypoalergénne materiály. Akékoľvek alergie, očervenania a podobné nežiadúce vedľajšie účinky sú preto vylúčené.

Ako a kde Valgus Pro kúpiť?

Valgus Pro si momentálne môžete objednať z oficiálnych stránok výrobcu. Ten vám so samotným produktom pošle aj jedinečný kód a ochrannú známku, ktorá je dôkazom originality. Na trhu totiž existuje množstvo imitácií, ktoré Valgus Pro len napodobňujú, no nedosahujú potrebné výsledky.

Zhodnotenie + 50% zľava

Ochorenie vybočeného kĺbu sa môže zo začiatku zdať, ako nič vážne. Postupom času a neriešením tohto problému sa z neho však môže stať veľmi silný zápal, ktorý ovplyvní váš život. Ak teda začínate pociťovať mierne bolesti v oblasti kĺbu palca, určite nad kúpou Valgus Pro neváhajte. Je totiž vždy lepšie odstrániť problém v zárodku. Táto pomôcka je však funkčná aj v pokročilom štádiu ochorenia.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *