komentáře 2

Varikosette recenzia. Koniec kŕčovým žilám?

Varikosette recenzia. Koniec kŕčovým žilám?
4.7 (93.33%) 3 votes

Kŕčové žily sú ochorením, ktoré trápia takmer každú ženu. Preto sa dnešná recenzia bude venovať Varikosette. Problémom sú však aj u niektorých pánov. Toto ochorenie obehového systému určite netreba ignorovať, keďže môže prerásť do oveľa závažnejších problémov. Najčastejšími prípravkami na liečbu kŕčových žíl sú rôzne krémy či gély. Jedným z takýchto prípravkov je aj Varikosette, ktorý účinne napomáha ku odstráneniu kŕčových žíl a pomáha pri prevencii tohto ochorenia. Užívaním tohto krému sa vám nielenže vyhľadia kŕčové žily, ale taktiež sa vyhnete chirurgickému zákroku.

Zloženie

Ak si kupujete prípravok, ktorý vás má zbaviť nejakého ochorenia, je vždy dobre vedieť z čoho je vyrobený a čo sa v ňom nachádza. Varikosette je produkt stopercentne vyrobený z prírodných zložiek. Nemusíte sa tak báť, že sú v ňom pridané rôzne umelé syntetické látky či iné prípravky, ktoré by mohli poškodiť váš organizmus.

varikosette-zlozenie

Aloe Vera

Jednou zo zložiek, ktorú Varikosette obsahuje je aj veľmi populárne a zdravé Aloe Vera. Táto rastlina veľmi priaznivo pôsobí na zníženie priepustnosti a krehkosti kapilár. Okrem toho zbavuje vás pocitu tiaže unavených nôh.

Výťažok z koreňa Listnatca ostnatého

Táto rastlina nie je až takou známou. Lekári, ktorí sa však zaoberajú problémami kŕčových žíl a celkovo obehového systému však túto rastlinu veľmi dobre poznajú. Výťažok z tohto koreňa totiž zaisťuje pevnosť a pružnosť cievnych stien a odstraňuje mikroskopické ranky na koži.

Argánový olej

Na to, aby sme sa úplne zbavili kŕčových žíl je veľmi dôležité správne hydratovanie pokožky. Tento aspekt v kréme Varikosette zabezpečuje Argánový olej, ktorý je známy tým, že hydratuje a vyživuje pokožku a taktiež zmierňuje pocit suchoty a tuhosti nôh.

Olej z divej ruže šípky

Vďaka množstvu esenciálnych mastných kyselín, ktorý tento olej zo šípky obsahuje, pôsobí ako skvelá dezinfekcia na pokožku nôh. Okrem toho robí vaše nohy pružnejšie a silnejšie.

Úžívanie Varikosette. Ako často ho úžívať?

Varicosette by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.varikosette.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky, ktoré prináša Varikosette

 • Znižuje opuch nôh –S kŕčovými žilami častokrát prichádza aj nepríjemný opuch nôh. Krém Varikosette vás ho vie zbaviť už po prvom použití.
 • Posilňuje cievne steny –Vďaka zložkám, ktoré sa v kréme nachádzajú posilňuje cievne steny a robí ich tak oveľa silnejšími.
 • Vyhľadzuje kŕčové žily – Hlavným účinkom krému Varikosette je perfektné vyhľadenie kŕčových žíl, ktoré vám doteraz robili nepríjemnosti
 • Zlepšuje prietok krvi- Zložky z ktorých je Varikosette vytvorený posilňujú celý krvný obeh a zlepšujú prietok krvi

Varikosette je pre vás vhodné ak

 • Trpíte kŕčovými žilami
 • Opuchli vám nohy a neviete čo s tým
 • Chcete hydratovať svoju pokožku
 • Pociťujete tiaž a únavu na nohách
 • Chcete zlepšiť svoj krvný obeh

Kde a ako kúpiť Varikosette čo najlacnejšie?

Varikosette disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Varikosette a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Varicobooster pre našich čitateľov!

Výrobca Varikosette pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Varikosette iba za 39€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.varikosette.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Varikosette s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Varikosette. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.varikosette.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra

Varikosette recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

varikosette-recenzia recenziavarikosette varikosette-forum komentare-varikosette

Najčastejšie otázky

Je úplne prirodzené, že predtým než sa rozhodnete akýkoľvek produkt kúpiť, máte otázky, ktoré by ste chceli mať zodpovedané. My vám dnes prinášame odpovede na tie najčastejšie otázky, ktoré zákazníci položili pri kúpe krému Varikosette.

Ako si krém aplikovať?

Aplikácia krému je veľmi jednoduchá. Len ho roztrite na postihnuté miesto a nechajte ho 20 minút pracovať. Následne si pokožku osprchujte. Výsledky by ste mali vidieť už po prvom používaní. Samozrejme, ak budete Varikosette pravidelne používať dočkáte sa dňa, kedy vaše nohy budú bez kŕčových žíl

Má nejaké vedľajšie účinky?

Tým, že Varikosette je vyrobené len z prírodných zložiek nemusíte sa obávať žiadnych vedľajších účinkov, ako opuch či začervenanie. V kréme sa nenachádzajú žiadne umelo pridané látky a prípravky, ktoré by mohli poškodiť váš organizmus

Kde si môže krém kúpiť?

Varikosette si môžete kúpiť na oficiálnych stránkach výrobcu. Spolu s produktom vždy dostanete aj jedinečný registračný kód a ochrannú známku, ako dôkaz o originalite.

Zhodnotenie + 50% zľava

Kŕčové žily sú ochorením, ktoré časom začne trápiť skoro každú ženu. Nevyhnú sa im však ani páni. Ide o ochorenie obehového systému a to netreba nikdy podceňovať. Riešením pre vás môže byť krém Varikosette, ktorý kŕčové žily krásne vyhľadí, posilní obehový systém a prinavráti vašim nohám opäť ľahkosť.

2 Comments

 1. Mária

  Mám kŕčové žily na oboch nohách, ale tá pravá je obzvlášť znepokojujúca: unaví sa rýchlejšie a mám aj neodbytnú bolesť v bedrách až dolu ku kolenu. Nebola som u lekára, chcem sa pokúsiť vyliečiť sama. Napíšem o svojom pokroku.

 2. Marta S.

  Ak chcete, aby váš žilový systém fungoval dobre, mali by ste nosiť nízke podpätky! Základnou príčinou kŕčových žil sú vysoké podpätky! Ľudia v západnej Európe a USA nosia nízke topánky na podpätku a touto cestou si zachovavajú zdravie !!!! A čo vy robíte? Hlavná vec pre vás, čím vyššie tým lepšie, a potom sa poponáhľať na liečbu kŕčových žíl, keď chcete nosiť krátke sukne.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *