comment 0

Vivese Sense Duo recenzia. Zastaví vypadávanie vlasov?

Vivese Sense Duo recenzia. Zastaví vypadávanie vlasov?
4.7 (94.29%) 7 votes

Vypadávanie vlasov je problémom, ktorý sa týka nie len mužov, ale aj žien. V posledných prieskumoch bolo dokázané, že toto ochorenie v poslednej dobe postihuje aj mladších ľudí. Je to najmä kvôli strave či chemickým prípravkom, ktoré na naše telo nanášame. Ľudia, ktorí chceli opäť dostať svoje vlasy späť často podstupovali drastické a drahé kúry. Dnes tieto metódy však už nie sú nutné. Na trh prišiel produkt Vivese Sense Duo, vďaka ktorému odstránite problém s vypadávaním vlasov už navždy.

Zloženie

Vždy predtým než užijete nejaký liek, alebo prípravok, je dobré vedieť čo sa v ňom nachádza. Šampón Vivese Sense Duo, je stopercentne vyrobený z prírodných látok. Neboli do nich pridané žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktoré by mohli poškodiť váš organizmus.

vivese-senso-duo

Kokosový olej

Hlavnou zložkou šampónu, ktorá má neoceniteľný význam je kokosový olej. Ten pôsobí priamo na vlasové korienky, ktoré obnovuje. Tým pádom začínajú rásť nové a zdravé vlasy.

Rozmarínový olej

Ďalšou dôležitou zložkou je rozmarínový olej. Ten pomáha a ochraňuje naše telo pred plešatením. Taktiež obnovuje, vyhladzuje a hydratuje našu pokožku na hlave. Vďaka zdravej pokožke sa tak novým vlasom darí v raste oveľa rýchlejšie.

Arginín

Poslednou látkou, ktorá je pre rast nových vlasov mimoriadne dôležitá je arginín. Ten prioritne dopomáha ku rozširovaniu ciev. Vďaka nemu sa však prekrvujú aj vlasové folikuly, alebo inak nazvané vlasové korienky. Taktiež je priaznivý pre tvorbu bielkovín, ktoré sú základným stavebným kameňom pre rast nových vlasov.

Ako správne pužívať Vivese Senso Duo? ( užívanie )

Vivese Senso Duo by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť formulár na oficiálnej stránke, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte formulár na oficiálnej stránke www.vivese-senso-duo.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky

 • Podporuje rast vlasov – Vďaka zložkám, ktoré sa v šampóne Vivese Sense Duo nachádzajú, vám už po krátkej dobe začnú rásť nové a zdravé vlasy. Plešatosť sa tak rázom stane minulosťou.

 • Pomáha hydratovať pokožku – S rastom vlasov ide v ruka v ruke aj zdravá pokožka na hlave. Vivese Sense Duo vám pokožku pomôže hydratovať a očistiť, čím sa zapríčiní rýchlejší a zdravší rast vlasov.

 • Vyživuje vlasy – Okrem rastu nových vlasov užívaním Vivese Sense Duo dodáte potrebnú výživu aj pre vaše stávajúce vlasy, ktoré sa rázom stanú zdravšími a krajšími.

Vivese Sense Duo je pre vás vhodný ak

 • Vám vypadávajú vlasy

 • Chcete mať krajšie a zdravšie vlasy

 • Potrebujete hydratovať svoju pokožku

 • Chcete vyzerať mladšie

 • Chcete, aby vám narástli vlasy

Kde a ako kúpiť Vivese Senso Duo čo najlacnejšie?

Vivese Senso Duo disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Vivese Senso Duo a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 72 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Vivese Senso Duo pre našich čitateľov!

Výrobca Vivese Senso Duo pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Vivese Senso Duo iba za 39€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.vivese-senso-duo.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte formulár
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Vivese Senso Duo s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Vivese Senso Duo. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.vivese-senso-duo.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť formulár na objednávacej stránke. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte formulár
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra

Vivese Senso Duo recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

vivese-senso-duo-recenzia forum-vivese-senso-duo komentar-vivese-senso-duo heureka-komentar-viveselekaren-vivesesenso-uo

Najčastejšie otázky

Je úplne prirodzené, že pred kúpou akéhokoľvek produktu, máte množstvo otázok, na ktoré chcete poznať odpoveď. My vám dnes prinesieme odpovede na tie najčastejšie, ktoré sa zákazníci uvažujúci nad kúpou Vivese Sense Duo pýtajú.

Ako produkt užívať?

Užívanie tohto produktu je mimoriadne jednoduché. Len vymeňte svoj starý šampón za Vivese Sense Duo a pravidelne si umývajte hlavu. Výsledky sa dostavia v rekordne rýchlom čase a vy tak konečne dáte zbohom vypadávaniu vlasov.

Má produkt nejaké vedľajšie účinky?

Tým, že šampón Vivese Sense Duo, je stopercentne vyrobené z prírodných zložiek, nehrozia žiadne negatívne účinky. V prípravku totiž nie sú pridané žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktorý by mohli negatívne pôsobiť na váš organizmus.

Kde sa dá šampón kúpiť?

Jediný spôsobom, ako si Vivese Sense Duo kúpiť, je prostredníctvom objednávky na internetovej stránke distribútora. Spolu s produktom dostanete aj jedinečné číslo a ochrannú známku, ktorá je zárukou originality.

Zhodnotenie + 50% zľava na Vivese Senso Duo

Vypadávanie vlasov je problém, ktorý začína trápiť čoraz viac ľudí. V minulosti sa toto ochorenie liečilo drastickým a drahými kúrami, ktoré nie vždy priniesli želaný efekt. Týmto dňom je však koniec. Na trhu existuje šampón Vivese Sense Duo, ktorý vďaka svojmu prírodnému zloženiu dokáže naštartovať rast nových vlasov. Okrem toho však dodá živiny a výživu aj vašim stávajúcim vlasom a vy sa tak opäť začnete cítiť o pár rokov mladšie.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *