komentáře 4

XtrazeX recenzia. Dokáže zväčšiť penis?

XtrazeX recenzia. Dokáže zväčšiť penis?
4.8 (96%) 10 votes

Dnes bude recenzia venovaná produktu Xtrazex. Problém riadne uspokojiť svoju partnerku začína mať čoraz viac mužov, častokrát aj v mladšom veku. Môže za to najmä uponáhľaná doba, množstvo stresu, nezdravý životný štýl. S tým následne súvisia problémy s potenciou a dostatočnou erekciou. V niektorých prípadoch však hrá rolu aj prirodzená genetika. Ak tento problém nastáva aj vo vašom prípade nemusíte sa strachovať. Na trhu už totiž existujú prípravky, ktoré vám pomôžu navrátiť stratené sebavedomie a postaviť váš penis opäť do pozoru. Jedným z nich sú aj prírodné tabletky Xtrazex. Už sa tak nemusíte strachovať, že opäť sklamete vašu polovičku v posteli sklamete.

Zloženie

Tabletky Xtrazexx sú stopercentne vyrobené z prírodných materiálov. Neobsahujú žiadne umelo pridané látky, ako farbivá, konzervačné látky a iné prídavky, ktoré môžu nášmu organizmu škodiť.

xtrazex-zlozenie

Extrakt zo Ženšenu

Všehoj Ázijský, ktorý je u nás ľudovo nazývaný aj ako Ženšen je bylina, ktorá sa v alternatívnej medicíne používa už tisícky rokov. Extrakt z tejto rastliny stimuluje pohyb spermií, vďaka čomu pri sexe vydržíte oveľa dlhšie. Taktiež podporuje erekciu a chráni pred rakovinou prostaty, ktorá je v poslednej dobe veľmi rozšírená.

Maca Peruánska

Starodávni Inkovia ju považovali za sexuálnu bylinu. My môžeme skonštatovať, že Maca takou rastlinou naozaj je. Obsahuje totiž veľké množstvo aminokyselín, ktoré sú veľmi dôležité pri produkcii pohlavných orgánov.

Extrakt z kôry Muira Puama

Muira Puama je brazílska bylina, ktorá sa častokrát označuje aj ako najsilnejšie afrodiziakum na svete. Extrakt z tejto rastliny sa nachádza aj v tabletkách Xtrazex. Podporuje sexuálnu aktivitu, tým že je silným afrodiziakom vyvoláva prirodzené vzrušenie a celkovo skvalitňuje váš pohlavný styk.

Kôra Johimbe

Kôra pochádza zo stromu, ktorého názov je Bujarník Yohimbe. Sexuológovia tento strom a jeho účinky veľmi dobre poznajú. Patrí totiž medzi najznámejšie rastliny a byliny podporujúce erekciu a tvorbu spermií. Ide skutočne o veľmi silný stimulant a neodporúča sa užívať s veľkou pravidelnosťou.

Kombinácia týchto všetkých prírodných zložiek vytvára dokonalú súhru na posilnenie erekcie, tvorbu spermií a celkovo vám skvalitňuje sex. Po užití tabletiek Xtrazex sa vám opäť navráti stratené sebavedomie a vy môžete svojej polovičke dokázať svoju mužnosť.

Úžívanie Xtrazex. Ako často ho úžívať?

Xtrazex by ste mali bez problémov užívať pravidelne každý deň. Ideálne však 2x denne ( ráno a večer ). Sami zistíte ako reaguje Váš organizmus, a kedy a aké množstvo je vhodné práve pre Vás. Nemusíte sa však báť, že to preženiete. Odporúčame sa o dávkovaní poradiť priamo s predajcom ( alebo operátorom ), ktorý sú k dispozícií 7 dní v týždni. Stačí vyplniť Vaše krstné meno a telefónne číslo, a do pár minút Vám zavola operátor, ktorý Vám ochotne a diskrétne poradi. Vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo na oficiálnej stránke www.xtrazex.sk

Nemusíte mať z telefonátu žiadne obavy. Operátori sú skúsený a diskrétny.

Účinky Xtrazex

 • Zaručuje stabilnú erekciu – Tabletky Xzatrex zaručujú silnú a stabilnú erekciu počas celej doby sexu.

 • Predĺžia váš sex – Vďaka silnej erekcii a stimulácii spermií si viete sex užívať aj niekoľko hodín. Referencie od klientov hovoria o tom, že vydržali až o štyri hodiny dlhšie.

 • Zvyšujú radosť počas pohlavného styku – Pocit, keď viete že už konečne môžete dostatočne uspokojiť svoju partnerku je na nezaplatenie. Tým pádom sa aj vám zvyšuje celková radosť z pohlavného styku.

 • Navrátite stratené sebavedomie – Problémy s erekciou u mnoho mužov malo za následok stratu sebavedomia aj v ostatných veciach. Tabletky Xtrazex vám ho pomôžu navrátiť späť a vy sa opäť budete cítiť ako chlap.

Xtrazex je pre vás vhodný ak

 • Máte problémy s erekciou

 • Predčasne ejakulujete

 • Stratili ste sebadôveru a máte zo sexu fóbiu

 • Hádate sa s partnerkou

 • Chcete váš sex predĺžiť o niekoľko hodín

Kde a ako kúpiť Xtrazex čo najlacnejšie?

Xtrazex disponuje účinkami, ktoré nemôže tvrdiť väčšina bežných prípravkov v tejto kategórií. Aj z toho dôvodu sa radí medzi „prémiové“. Vďaka tomu si udržuje svoju kvalitu, a nie je to len lacná náhrada konkurenčných prípravkov. Nekúpite ho v lekárni, ani v bežných obchodoch. Výrobca má prísne pravidla pre predaj Xtrazex a rovnako tak zabraňuje výrobcom aby napodobňovali jeho produkt.

Exkluzívne sa dá kupiť iba priamo od výrobcu. Má to výhody :

 • kvalitný produkt priamo od zdroja
 • rýchle doručenie
 • spoľahlivého predajcu
 • najlacnejšiu cenu ( kedže výrobca nemusí platiť ostatným predajcom )

Cena je aktuálne 78 € za jedno balenie. Jedno balenie vydrží na 2 mesiace užívania. Bežne toto balenie vydrží 3 – 5 mesiacov. Oproti bežným produktom je to cenovo neporovnateľné.

POZOR! Špeciálna zľava na Xtrazex pre našich čitateľov!

Výrobca Xtrazex pre našich prvých 10 čitateľov zľavu vo výške 50%! Takže môžete kúpiť Xtrazex iba za 39€!


Čo potrebujete splniť na získanie zľavy?

 • musíte byť medzi prvými 10 čitateľmi, ktorý kliknú na tento odkaz ( www.xtrazex.sk/komhelp-zlava50)
 • ak vidíte na stránke ( -50%, cena 39 € ), vyplňte Vaše Meno a Telefónne číslo
 • do pár minút Vám zavolá operátor. Ak ste stihli byť medzi prvými 10 čitateľmi ktorý to splnili, získate Varikosette s 50% zľavou! ( dnes využili zľavu už 4 ľudia )

Objednávka a doručenie

Ako je spomenuté vyššie, výhradný predajca je samotný výrobca Xtrazex. Takže sa dá objednať iba cez internet. Vďaka tomu je jeho cena tak nízka ( pretože do predajného procesu nevstupujú ďalšie firmy a „prostredníci“ ).

Kliknite sem, a zistite či môžete získať zľavu 50% www.xtrazex.sk/komhelp-zlava50

Objednávkový proces je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť Vaše krstné meno + telefónne číslo. Do pár minút Vám zavolá operátor, zodpovie na Vaše prípadné otázky ohľadom produktu, a poviete mu adresu kam bude produkt doručený. Celý hovor trvá menej ako 5 minút, je veľmi diskrétny a profesionálny. Nemusíte mať obavy, pracovníci call centra sú veľmi milý.

V skratke :

 1. Vyplňte Meno a Telefónne číslo
 2. Do pár minút Vám zavolá operátor, a dokončí s Vami objednávku
 3. do 1 – 3 prac. dní Vám bude doručený diskrétne zabalený produkt kuriérom
 4. Zaplatíte na dobierku ( kuriérovy v hotovosti / platobnou kartou )

Prípadné otázky ohľadom platby a doručenia Vám rovnako vysvetlí operátor call centra

Xtrazex recenzia, názor, diskuzia a fórum ( komentáre )

xtrazex-recenzia xtrazexrecenzia komentar-xtrazex extrazex

Najčastejšie otázky

Pred kúpou akéhokoľvek produktu je pochopiteľné, že máte množstvo otázok. Obzvlášť pri produktoch, ktoré ovplyvňujú váš sexuálny život. My vám dnes zodpovieme najčastejšie otázky, ktoré si chlapi pred kúpou Xtrazexu kladú.

Má produkt nejaké vedľajšie účinky?

Tabletky Xtrazex sú zložené so stopercentne prírodných zložiek. Neobsahujú žiadne umelé farbivá, konzervačné látky a iné prípravky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť váš organizmus. Je vhodný pre ktorúkoľvek vekovú kategóriu.

Akú dávku treba užiť?

Na pevnú a silnú erekciu vám stačí užiť jednu tabletku. Ideálne užiť 60 minút pred sexom a následne si už len užívať.

Môže sa kombinovať s alkoholom?

Tým, že Xtrazex je vyrobený čisto na prírodnej báze, tak je možné ho kombinovať aj s alkoholickým nápojom. Môžete si ho tak zobrať aj po vzrušujúcej párty.

Kde sa dajú kúpiť?

Tabletky Xtrazex sú dostupné na oficiálnych stránkach výrobcov. Ku každému baleniu dostanete unikátny kód a jedinečnú ochrannú známku, ktorá je dôkazom originality produktu.

Zhodnotenie + 50% zľava

Sexuálne problémy kvôli nezdravému životnému štýlu a stresu začína mať čoraz viac mužov. Netreba sa však báť o tom s partnerkou hovoriť a začať to riešiť. Tým ideálnym riešením pre vás môžu byť tabletky Xtrazex, vďaka ktorým opäť vydržíte sexovať celú noc a navrátite si stratené sebavedomie.

4 Comments

 1. Kamil Hudák

  Hej! Aj táto pilulka pomáha s potenciou? Chcel by som mať niekoľko ďalších cm, ale tiež sa starám o posilnenie erekcie a zaujímalo by ma, či by som mal kúpiť samostatný prostriedok na zlepšenie sexuálneho libida. Ďakujem vopred za vaše odpovede.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *